Tayna e Lumi B sot lansojnë projektin e ri muzikor

0
169

Dy artistët e njohur shqiptarë, Tayna dhe Lumi B kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet muzikor.

Këtë e bëri të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net

Ndërsa sot, artistët përmes një postimi tjetër zbuluan datën e lansimit të këtij projekti muzikor.

“A jeni gati për dozën mujore? Të enjten ora 20:00”, ishte mbishkrimi i këngëtares në Instagram.

Ndryshe të dy këngëtaret janë duke shijuar sukseset e projekteve individuale.

Leave a Reply