Fillon “Kepi i Tundimeve” dhe që në episodin e parë u bë nami

0
1085

Mbrëmjen e të premtes në ekranin e Top Channel ka nisur “Kepi i Tundimeve”, program ku 10 konkurrentë do të qëndrojnë në dy vila duke zbatuar rregullat e vendosura nga produksioni.

Konkurrentët janë Erjola Doci, Atdhe Xheravina, Efi Dhedhes, Fation Kuqari, Juna, Mateo, Kledi, Ornela, Anxhela dhe Grei. Një pjesë e tyre janë të njohur nga “Përputhen”, ndërsa të tjerët janë personazhe që ende nuk njihen nga publiku. Që në fillim nisën flirtimet dhe momentet e nxehta. Njëri ndër konkurrentët, Mateo ka bërë striptizëm para vajzave. Ai ka kërcyer duke u zhveshur dhe duke bërë lëvizje provokative. Më tej Mateo thirri njërën ndër vajzat, Junën, dhe kërceu enkas për të.

Nga ana tjetër Atdheu ka ndihmuar Erjolën të zhvishet duke thënë se ajo ‘ka gjithë atë trup’ e duke shprehur hapur pëlqimin.

Më poshtë ju njohim me konkurrentët:

Efi
Erjola

Leave a Reply