Emri i Feros shkruhet në Mekë

0
274

Prej kur bëri të ditur që i është përkushtuar fesë islame, dedikimet nga Fero nuk kanë të ndalur.

Madje, Feros emri i është shkruar edhe në Mekë.

Ishte vet reperi ai i cili ndau një imazh ku shihet emri i tij me drejtim nga Meka dhe këtë e ndau me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram./Indeksonline/

Leave a Reply