Elegante dhe plotë stil, Nora Istrefi shkëlqen në fotosesionin e fundit

0
84

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të suksesshme të estradës sonë.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin.

Artistja shumë e pëlqyer për publikun ishte mjaft aktive me projekte muzikore dhe me koncerte, gjatë kësaj sezone

Përveç zërit, Nora njihet edhe për linjat e saja trupore.

Për ndjekësit e saj në Instagram, bukuroshja ka ndarë disa imazhe ku duket mjaftë elegante, shkruan Arbresh.info


Të shumta ishin komentet pozitive që mori artistja.

Kënga saj e fundit e titullohet “Amanet”, dhe numëron plotë 3.5 milionë klikime në You Tube./Arbresh.info/

Leave a Reply