Bora Zemani nuk u ndahet pozave me bikini, publikon foto të ‘nxehta’

0
410

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Ajo prej shumë muajsh është në qendër të mediave rozë dhe çdo postim i saj kthehet menjëherë në lajm.

Prej disa javësh, moderatorja ka nisur pushimet dhe duket se po relaksohet vërtetë.

Rreth një orë më parë, Bora ka ndarë në Instagram disa foto, ku shfaqet e veshur me bikini të bardha në natyrë. Ajo duket shumë sensuale, ndonëse nuk i ka kushtuar një rëndësi të madhe grimit.

Komentet në fotot kanë qenë të shumta dhe nga më të ndryshmet. Ndjekësit e Instagramit e cilësojnë Borën “shumë të nxehtë”, “yll”, “bukuri” dhe shumë komplimenta të tjera.

Leave a Reply