Blero: Këngën e parë profesionale e kam bërë me vëllain e ish-gruas (VIDEO)

0
199

Blero ka folur rreth eksperiencës së tij me vëllaun e ish-gruas së tij, Memli Krasniqin, i cili njëherësh edhe kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës.

Ai ndau detaje se si arriti të hynte në kontakt me Memlin dhe si e realizuan këngën e tij të parë profesionale, përcjell Klankosova.tv.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon më poshtë.

Leave a Reply