Bardhi lanson bashkëpunimin e ri muzikor

0
186

Sonte artisti shqiptar, Bardhi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ky duet është në bashkëpunim me artistin Belah dhe titullohet ‘Ola Bonita’, shkruan lajmi.net

Projektit muzikor dyshja ja kanë bashkëngjitur edhe video-klipin.

Ndryshe, Bardhi është mjaft aktiv këtë sezon me lansimin e këngëve të reja dhe koncerteve.

Leave a Reply