“Kavalli” – Publikohet kënga e re nga Ghetto Geasy, Onat e Cozman

0
231

Rep-artisti i njohur shqiptar, Ghetto Geay sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Projektin muzikor artisti e ka sjellë në bashkëpunim me artistët Onat dhe Cozman, shkruan lajmi.net.

Këngës këngëtarët ia kanë bashkëngjitur edhe video-klipin, i cili iu besua Max-Production.

Vet artistët janë përkujdesur për tekstin ndërsa Big Deal dhe Oster u kujdesën rreth muzikës.

Leave a Reply