Beatrix Ramosaj sjell të tjera poza provokuese në bikini gjatë pushimeve verore

0
231

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo këto ditë duket se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në jug të Shqipërisë.

Ramosaj u kujdes që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi atraktive nga pushimet, ku shihet duke shijuar relaksin gjatë këtyre ditëve të nxehta.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Ajo ka pozuar me një palë bikini të kaltra me kornizë të bardhë, teksa ka marrë vëmendjen me linjat e tonifikuara të trupit.

Beatrix ka treguar se është mjaft e përkushtuar ndaj palestrës dhe kjo është arsyeja se pse ajo gëzon një trup me hire kaq të përsosura.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Ani pse mund të shihet duke pushuar, këngëtarja me origjinë nga Podujeva duket se është në prag të lëndimit të një albumi të ri.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Lajmin e dha tezja e saj, Albërie, e cila ditë më parë në një intervistë në “Goca dhe gra” u shpreh se Beatrix po vjen me album, pjesë e së cilit është ripërpunimi i këngës së saj hit “Lozonjarja”. /Telegrafi/

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Leave a Reply