Vlorë, not në acar! E moshuara lahet në det në temperatura tepër të ulëta

0
229

Gjatë natës temperaturat në vendin tonë kanë kapur vlera nën zero dhe mbeten të ulëta edhe pse dielli shkëlqen.

Në Vlorë u filmua një e moshuar që madje lahej në det.

70 vjeçares nuk i pëlqen të mburret për aventurën në ditë të ftohta, por thotë jashtë kamerave se ndihet shumë mirë me shëndet dhe deti e rinon./Tch

Leave a Reply