Donaldi dhe Bora kërcejnë bashkë në DWTS, Ilir Shaqiri në juri: Kam kohë që e pres këtë moment

0
236

Të premten e kaluar, skena e “Dancing With The Stars” u ndriçua nga një performancë e jashtëzakonshme nga Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Ata vallëzuan me një pasion dhe harmoni të përsosur nën ritmet e këngës së re të Alban Skenderajt, e cila njëherësh është kolona zanore e filmit të tyre më të ri, “5 herë Jo”.

Kjo performancë u prit me duartrokitje të gjata dhe emocione të forta nga publiku, si dhe nga vetë juria. Pas përfundimit të vallëzimit impresionant, Ilir Shaqiri, kryetari i jurisë, u shpreh me një ton entuziazmi: “Kam kohë që e pres këtë moment”, duke nënkuptuar pritjen e tij të madhe për të parë dhe komentuar performancën e Donaldit.https://www.instagram.com/reel/C0m5eoAtoMn/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com&rp=%2Fdonaldi-dhe-bora-kercejne-bashke-ne-dwts-ilir-shaqiri-ne-juri-kam-kohe-qe-e-pres-kete-moment%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A593.6999999955297%2C%22ls%22%3A258.29999999701977%2C%22le%22%3A354.79999999701977%7D

Komenti i Ilirit nuk është i çuditshëm, duke marrë parasysh historinë e marrëdhënies mes Donaldit dhe tij në “Big Brother VIP Albania”, ku ata u shfaqën si rivalë në edicionin e parë të lojës.

Kjo e bën momentin edhe më të rëndësishëm, pasi tregon një lloj pajtimi dhe vlerësimi ndaj talentit dhe përkushtimit të Donaldit si performues.

Dyshja kanë qenë finalist në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania, ku fitues me votat e publikut u zgjodh Iliri në fund. /Telegrafi/

Leave a Reply