Vetëm për një muaj ky është ndryshimi drastik i Arbenita Ismajlit

0
216

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli njihet si besimtare e devotshme e fesë islame.

Gjatë muajit të Ramazanit ka treguar që është duke agjëruar dhe në rrjete sociale zbuloi edhe një ndryshim që i ka ndodhur gjatë agjërimit.

Duke publikuar një foto në “Instastory” ajo zbuloi se peshon 55.3 kilogramë ku ka humbur 6 kilogramë për një muaj.

Shiko foton:

Leave a Reply