Sot publikohet bashkëpunimi i treshes së Babastars

0
189

Bashkëpunimet ishin trendi i kësaj vere.

Sot do të publikohet disa bashkëpunime, shkruan lajmi.net.

Njëri nga bashkëpunimet që priten të publikohet sonte është edhe ai mes treshes së Babastars.

Ghetto Geasy, Onat dhe Cozman do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të cilin e paralajmëruar ditë më parë.

“Kavalli”, titullohet kënga e tyre e cila publikohet sonte në orën 19:00.

Këtë e ka bërë të ditur Ghetto Geasy, ku edhe ka publikuar një sekuencë të shkurtër të këngës.

Leave a Reply