Si rrallë herë Ryva Kajtazi sjell foto me bashkëshortin

0
180

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ndonëse Ryven e kemi parë rrallë që publikon foto me bashkëshortin por këtë herë nuk kishte si të mungojnë urimet për ditëlindjen.

Ryva ka shkruar “Urime ditëlindjen” duke vendosur dhe një zemër të kuqe.

Çifti kanë në jetë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë./Kosovarja/

Shiko foton:

Leave a Reply