Si rrallë herë reja e Shyhretes publikon foto me barkun jashtë

0
269

Learta Jakupi, e njohur ndryshe si reja e Shyhrete Behlyliu, është një prej personazheve më të famshme të estradës, emri i së cilës përmendet përditë në median rozë.

Por Learta nuk i kushton shumë vëmendje këtyre thashethemeve dhe është e njohur për qëndrimin e saj të qetë ndaj tyre.

Me një arsimim të mbaruar në fushën e muzikës dhe gazetarisë, ajo ka arritur të shijojë popullaritetin e saj me profesionalizëm për vite të tëra.

Megjithatë, së fundmi, ajo është shfaqur në një dritare tjetër.

Duke humbur disa kilogramë, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj një pamje të re, duke treguar edhe barkun e saj.

Ky veprim i rrallë ka shkaktuar mjaft komente dhe spekulime, duke nxitur pyetjen nëse kjo është një Learte e re.

Shiko foton:

Leave a Reply