Santiana shkon pa pikë grimi në emision, zbulohet arsyeja prekëse

0
342

Pak javë më parë, ish konkurrentja e BBV Kosova, Santiana Maloku, u kryqëzua në rrjet për pamjen pa makijazh.

Ajo bëri një reagim në Instagram për të gjithë ata që e ‘sulmuan’, ndonëse tregoi se edhe në Big Brother është shfaqur vazhdimisht pa grim dhe se nuk ka komplekse.

Me këtë rast, ish-konkurrentja e BBVK u shfaq në një emision pa grim fare, duke treguar se nuk e ka problem këtë pjesë.

Edhe pse thotë se ndihet keq kur po kirikohet për pamjen e saj, ajo thotë se është e kënaqur me veten e saj, duke theksuar se e ka zemrën e bardhë.

Modelja nga Gjakova ka qenë shumë e komentuar për raportet që krijoi brenda këtij reality shou.

Leave a Reply