Santiana godet Albyn pasi e nominoi: Ti nuk je shembull për femrën shqiptare

0
211

Për herë të parë në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova, nominimet janë zhvilluar sy më sy.

Kësisoj, përpos, Ledit, Monikës dhe Linditës, të cilat shkuan automatikisht në nominim pasi që në televotimin e fundjavës rezultuan të ishin më pak të preferuarat e publikut – në nominim shkuan edhe katër konkurrentë, në mesin e të cilëve edhe Santiana.

Santi, e cila fillimisht u nominua nga Alby, e cila e akuzoi se shoqërohet me ata që ofendojnë gratë e që ndërkohë tenton t’i mbrojë ato, ia ktheu asaj kur i erdhi radha.

“E dyta është Alby se nuk është kurëfarë shembulli për femrën shqiptare”, tha Santiana pasi e nominoi Albyn dhe Blerandon.

https://www.facebook.com/reel/858770802547289/?ref=embed_video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here