“Ruani vëllezërit dhe motrat,” Gani Gërmia i përlotur këshillon banorët

0
346

Gjatë këtyre ditëve të Big Brother VIP Kosova, Gani Gërminë mund ta keni parë vetëm duke qeshur dhe i disponuar.

Megjithatë, nata e mbrëmshme ishte ndryshe nga ato të kaluarat për të.

Ai kujtoi vëllanë e tij të vdekur, historinë e të cilit e ka ndarë me një pjesë të banorëve të cilët janë përlotur, njofton Klankosova.tv.

Ganiu pati një këshillë për ata duke iu thënë të kenë respekt për motrat dhe vëllezërit, pasi atij i vdiq vëllai në moshë të re.

Leave a Reply