Publikohet foto e Malsores kur ishte e vogël, nuk do besoni si dukej

0
121

Malsorja është një nga emrat më të njohur në TikTok.

Që nga koha e pandemisë ajo u bë e njohur dhe e përcjellur në këtë rrjet duke sjellur argëtim tek publiku.

Përpos TikTok-ut ajo është aktive edhe në Instagram me postime të ndryshme.

Së fundmi në InstaStory ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply