Pamje nga shtëpia luksoze e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

0
188

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet që jetën e tyre personale mundohen ta mbajnë sa më private.

Dyshja janë mjaft të kujdesshëm me postimet e tyre në rrjetet sociale, sidomos me vajzën e tyre portretin e së cilës nuk e kanë bërë publik akoma.

Së fundmi, Marina publikoi disa pamje nga shtëpia e tyre mjaft luksoze, ku duket e dekoruar për festat e fundvitit.

Kujtojmë që çifti jetojnë në Tiranë se bashku me vajzën e tyre simpatike Marget.

Leave a Reply