Në krah me Adisin, Fifi ka një kërkesë për Labinot Tahirin: Dua të më këndosh në dasmë

0
362

Fifi, është njëra nga fytyrat publike më të komentuara në mediat shqiptare.

Lidhja e saj me biznesmenin shqiptar, Adis Patushin, ka marrë vëmendje mediatike, shkruan lajmi.net.

Ata shprehin vazhdimisht dashurinë për njëri-tjetrin, ku edhe kësaj radhe ka ndarë momente intime duke shkëmbyer puthje.

Teksa po shijonin muzikën e këngëtarit të njohur Labinot Tahirit, Fifi i ka bërë edhe një kërkesë publike.

“Kur të martohem vëlla dua të më këndosh në dasmë”, u shpreh Fifi.

Ndryshe, Fifi dhe Adisi nuk kanë bërë publike ndonjë datë, apo planet e tyre në të ardhmen.

Leave a Reply