Morena: Mami, tani kuptova lotët e tu, trupin gjithmonë me shenja

0
170

Morena Taraku ka reaguar sot për situatën e fundit në vendin tonë.

Vrasjet e vajzave, motrave dhe nënave tona prekën emocionalisht edhe Morenën.

Ajo ndër tjera shkruan : “ Mami , tani kuptova lotët e tu, trupin gjithmonë me shenja”.

Më poshtë keni edhe postimin e plotë të Morenës./kosovarja

Shiko foton:

Leave a Reply