Monika Lubonja në kërkim të mashkullit ideal? Aktorja zbulon cilat janë tre kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm (Foto)

0
221

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Shpesh herë ish-banorja e “BBV” ka rrëfyer që është beqare, ndërsa së fundmi teksa ka postuar një shprehje në InstaStory ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.

Mirëpo nga ana tjetër sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”– ka shkruar aktorja.

Kujtojmë që shpesh herë gjatë qëndrimit në “BBV”, ajo ka treguar se është në kërkim të një partneri.

Monika Lubonja në kërkim të mashkullit ideal? Aktorja zbulon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here