Meti zbulon një sekret të tij: Kam provu me ba për vete Elvana Gjatën, po nuk kam mundur

0
237

Banorët e “Big Brother VIP Kosova”, kanë ngacmuar njëri-tjetrin me pyetje pikante.

Pas pyetjes se kur kishin kryer marrëdhënie për herën e parë dhe ku, pasoi një tjetër pyetje, shkruan lajmi.net.

Ishte pyetja emri i vajzës që nuk kanë mundur ta bëjnë për vete.

Meti ishte ai i cili ka habitur me përgjigjen.

Ai e tha emrin e Elvana Gjatës, ku vazhdoi tutje se kishte provuar ta bënte për vete.

Leave a Reply