Me këto 6 lloje femrash mos u marto!

0
209

1. Mos u marto me nje femer qe do te shpenzoje te gjithe pasurin per te blere rroba pasi jeta nuk eshte rroba dhe pasuria do te duhet per te gjithe jeten pasi ne jete do te kesh 1001 halle te ndryshme.

2. Mos u marto me ate femer qe te shan dhe ofendon prinderin the sillet keq ndaj tyre pa te drejte edhe kur ato sillen mire me te.

3. Mos u marto me nje femer qe shikon gjithe diten telenovela nga mengjesi deri ne dark se do ta bej jeten tende telenovele dhe kushedi se si do te perfundosh me pas.

4. Mos u marto me nje femer qe nuk te respekton pasi ti vjen nga puna dhe je gjithe diten i lodhur pasi ajo do ta shtoje me shume lodhjen dhe kur te shkosh ne shtepi.

5. Mos u marto me nje femer qe nuk di te gatuaj asgje pasi do te behesh filozof e do te shkoje jeta me barkun bosh.

6. Mos u marto me nje grua qe flet shume dhe eshte llapazane dhe merr te gjithe njerezit ne goje pasi do te plake dhe do ta beje jeten e veshtir. S

Leave a Reply