Linda Halimi: ‘Kam qenë e fejuar me një shqiptar të Pejës’

0
200

Linda Halimi është e martuar me reperin e njohur, Big D dhe kanë bashkë një vajzë të quajtur, Kaimana.

Ajo ka treguar disa detaje të tjera për jetën e saj personale, ku ka zbuluar se ka qenë e fejuar me një shqiptar të Pejës.

“Kam qenë e fejuar me një shqiptar prej Pejës, të cilin e përshëndes se nuk kam asgjë kundër tij, edhe ai ka qenë jo i fejuar, por me një vajzë”, u shpreh ajo.

“Ka ardhur në koncert se e ka lutur një këngëtare që ta këndoj një refren të këngës që e ka bërë me DJ Blunt”, vazhdoi më tej ajo.

Leave a Reply