Lajmet për shtatzëninë, Kiara i hedh benzinë zjarrit

0
280

Prej javësh kanë qarkulluar lajme se çifti i njohur Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bëhen prindër për herë të parë.

Ndërsa dje në media qarkulloi lajmi se ata do të bëhen prindër të një vajze.

E ditën e sotme moderatorja ka reagur në Instagramin e saj personal.

Ajo ka ndarë një fotografi të Luizit, duke pirë kafe sa ishte në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Nuk dihet se çfarë ka dashur të thoshte Kiara më ata fotografi, gjithsesi deri në një konfirmim nga çifti asgjë nuk është e sigurt./Arbresh.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here