Raportohet një person i zhdukur në Prizren

0
54

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në Prizren.

Rasti ka ndodhur më 9 janar.

“09.01.2022-11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se nipi i tij, viktima mashkull kosovar, ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport.

Leave a Reply