Kush ia mbushi fytin veç lira Mihrije Brahës

0
233

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha njihet për stilin unik që e karakterizon në skenën e muzikës.

Ajo përmes disa postimeve në mediat sociale ka treguar që është bërë nostalgjike për vitet në rini.

Në një foto Mihrija shihet e mbuluar në lira ku nuk ka munguar as buzëqeshja e saj.

Gjithashtu këngëtarja edhe pas disa viteve vazhdon të komentohet në mediat rozë për paraqitjen dhe pamjen fizike./kosovaja

Shiko foton:

Leave a Reply