Kush është bukuroshja që iu hodh në përqafimin Gracianos pas eleminimit nga “BBVA”?

0
283

Pas largimit te tij nga “Big Brother VIP Albania”, Graciano nuk arriti të shpëtojë nga emocionet e pritjes së tij jashtë shtëpisë së lojës.

Ndërsa ai dilte nga ambientet e emisionit, ai u prit me entuziazëm dhe një përqafim të ngrohtë nga një femër, duke lënë shumë spekulime rreth identitetit të saj.

Ersila shoqja e tij ishte e para që vrapoi pas tij dhe e hodhi në përqafim, duke shkaktuar pyetje dhe komente të shumta në rrjetet sociale.

Këto ngjarje sjellin në vëmendje edhe situatën personale të Gracianos, i cili ka pasur tensione dhe krisje në raportet e tij me të fejuarën Argjira Spanca, duke bërë që ky moment të jetë më i ngjitshëm për disa prej fansave të tij.

Shiko foton:

Leave a Reply