Kjo është këngëtarja e njohur që po e mbështet Santianen

0
333

Santiana Maloku është një nga emrat me të përfolur kohë së fundit për arsye të qëndrimit në shtëpinë me të famshme në vend.

Përveç një numër i madh i ndjekësve qe e suportojn banoren, e fundit është edhe këngëtarja e njohur Rina Balaj.

Rina ka treguar publikisht qe është në përkrahje të Santianës.

 ‘Instagram’ ka publikuar një foto të cilën ka përmendur Santianen dhe ka vendosur një zemër./Kosovarja/

Shiko foton:

Leave a Reply