Kida merr vëmendje duke u shfaqur tejet simpatike, në një set të ri të fotografive

0
147

Këngëtarja simpatike, shumë e dashur për publikun, Kida, nuk dëshpëron asnjëherë me fotografitë që sjell në rrjetet e saj sociale.

Kida edhe këtë herë mahniti fansat e saj duke u paraqitur shumë aktraktive, në postimin e fundit që bëri në Instagram.

Bukuroshja tregoi linjat e theksuara me një kostum dypjesësh shumë të lezetshëm, që e bënte Kidën të dukej tepër simpatike.

Me nje fund të bardhë dhe rozë, i cili ishte i njëjtë nga ngjyrat me bluzën që kishte veshur, Kida tegon stilin e saj unik që sjell çdo herë.

Ajo për këtë set të fotografive, pozoi ulur mbi një tavolinë, ku shfaqi pjesë të tonifikuara të trupit, e gjithashtu disa tatuazhe të vogla.

Flokët e gjata i kishte të stiluara në një bisht, me disa fije të lëshuara, e gjithashtu kishte të vendosur disa aksesorë që ia kompletonin dukjen.

Tiparet e veçanta ia shfaqte grimi i përsosur që kishte vendosur në fytyrë, duke e bërë që ajo të shkëlqejë. /Telegrafi/

Leave a Reply