Ju kishte munguar? Rikthehet TUNA me dy këngë të reja (VIDEO)

0
161

Tuna dhe Markel Goga, kanë publikuar këngën më të re në duet.

“Ani” mban titullin kënga e re ndërsa para kësaj ajo publikoi dhe “Qa bone”.

Leave a Reply