“Gjyshe” publikohet nga Remzia e Gili (VIDEO)

0
451

Dy këngëtaret e njohura të estradës, Remzie Osmani dhe Gili janë bërë bashkë për ta sjellur një super projekt muzikor.

“Gjyshe” mbanë titullin kënga e re e dy këngëtareve, shkruan 04 Online.

Ju ftojmë ta dëgjoni./04 Online

Leave a Reply