Fifi ka disa fjalë për dashurinë

0
148

Artistja shqiptare, Fifi tash e sa kohë ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin Adis Patushi.

Këngëtarja shpesh herë ndan imazhe të ndryshme krah partnerit në rrjete sociale ku bënë edhe dedikime të veçanta për të, shkruan lajmi.net.

E sot në një InstaStory, Fifi ndau një shprehje për dashurinë ku dhe pati disa fjalë.

“Kjo pra na qenka dashuria, të kesh dikë që të pret, dikush që nuk dorëzohet në ty, dikush që nuk largohet pas disa gabimeve, dikush që të do sado që ta largosh. Por ky person sot shumë rrallë ekziston”, thuhej në këtë shprehje që ndau artistja.

“Shumë rrallë e ndoshta dhe hiç!” shkroi sipër postimit këngëtarja.

Leave a Reply