Ekskluzive! Ish konkurrentët e Big Brother VIP3 së shpejti bëhen prindër

0
195

Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht në emisionin e Bora Zemanit “Cherry on Top”, që do të transmetohet nesër në orën 21:00.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri./TCh

Leave a Reply