Edona e revoltuar pas nominimeve, zhgënjehet nga Blero, Shqipja dhe Blerando

0
169

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është zhvilluar procedura e nominimeve zinxhirore, ku banorët kanë shpëtuar nga nominimi një emër.

E shumë e dëshpëruar nga këto nominime ka mbetur Edona, të cilën nuk e shpëtoi asnjë nga banorët.

Ajo hatërmbetjen më të madhe e pati me Bleron, Shqipen dhe Blerandon.

Leave a Reply