Edhe pse nuk fituan, Meritoni dhe Romeo marrin pjesë në festë, shoqërohen nga këto dy bukuroshe

0
1212

Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj, ishin dy finalistët që dukshëm u mërzitën pasi nuk arritën të fitonin çmimin e madh të ‘BBV’.

Pas eliminimit të dy djemtë u larguan nga studio, duke mos u ulur pranë ish banorëve. Megjithatë ata vendosën që të shkojnë në festën që zhvilloi Top Channel pas përfundimit të spektaklit.

Romeo është shfaqur duke përqafuar Semin, ndërsa Meritoni me një foto me mikeshën e tij, Artën.

Eliminimi i Meritonit ishte mjaft i papritur që në nisje të finales, ndërsa takoi në studio mamanë e tij, ndërkohë që Romeo u eliminua pas një gare kokë më kokë me Eglën, e cila u shpall dhe fituesja e këtij edicioni.

Leave a Reply