E papritur, Lumbardhi ndërron profesion, Kaderi pacientja e tij e parë! (Video)

0
176

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu janë cifti që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Duke qenë se janë mjaft të pëlqyer në publik ata herë pas here sjellin foto e video së bashku në rrjete sociale.

Një të tillë kanë publikuar në rrjetin social TikTok ku Lumi shihet i veshur me pallton e doktorit ndërsa Kaderi është shtrirë në karrigen e pacientit.

Sigurisht, kjo video është bërë vetëm për argëtim pasi Lumi nuk ka përmendur ndonjëherë që ka përfunduar studimet në fushën e mjekësisë./IK

Shiko videon:

Leave a Reply