E kuqe flakë, Jori Delli shkëlqen rrugëve të Milanos

0
209

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli e cila u ka karrierë të bujshme në Itali, vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saja.

Modelja që për publikun shqiptar u bë e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother Vip Albania2, fitoi shumë simpatizantë edhe në Shqipëri e Kosovë.

Jori njihet për bukurinë natyrale dhe për format perfekte trupore.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe për ndjekësit e saj të shumtë nga Italia, ku shihet e veshur në të kuqe dhe nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e mira për modelen.

Kujtojmë se ajo është në një lidhje dashurie me reperin italian, Federico Palana./Arbresh.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here