E ka shok jashtë, por Elgiti tallet keq me Romeon pas situatës me Heidin

0
224

Dy figurat e njohura, këngëtari Elgit Doda dhe banori i reality show-ut “Big Brother VIP Albania”, Romeo Veshaj, kanë treguar një miqësi të ngushtë gjatë kohës së tyre në bashkëpunim.

Por, një situatë e fundit mes Romeo-s dhe Heidit (Heidi Lushtaku, një tjetër personazh i njohur i shoqërisë së mediave) ka shtyrë Elgitin të shprehë disa komente.

Heidi dhe Romeo kanë pasur disa debate në lidhje me çështje të ndryshme, ku qëndrimet e tyre nuk kanë përputhur.

Kjo situatë e tensionuar duket se ka ndikuar në Elgitin, i cili ka shprehur mendimet e tij në rrjetin social.

“Nëse do të ndryshosh, Romeo, do të kuptosh me kalimin e kohës. Kokë fortë kemi qenë të gjithë në fillim,” shkruan Elgiti në një postim në Instastory, duke i bërë thirrje Romeo-s për të reflektuar dhe për të marrë në konsideratë ndryshimet që mund të ndodhin në jetë.

Kjo reagim i Elgitit tregon se ai nuk është indiferent ndaj konflikteve mes miqve të tij, dhe shpreh gatishmërinë për të mbështetur miqtë e tij në momente të vështira.

Ndërkohë, ndjekësit e tyre në rrjetet sociale po komentojnë këtë situatë dhe shpresojnë që tensionet mes Heidit dhe Romeos të zgjidhen në mënyrë të qetë dhe pa pasoja të mëtejshme për miqësinë e tyre.

Shiko foton:

Leave a Reply