Buci mendon se Blerandos po i pëlqen Alba (VIDEO)

0
176

Buci ka thënë se Blerandos po i pëlqen Alba.

Këtë deklaratë, Buci e bëri pasi edhe disa nga banorët e tjerë e kanë hapur diskutimin për Blerandon, njofton Klankosova.tv.

Si mendoni ju?

Ndiqni videon dhe dëgjoni më shumë nga diskutimi mes banorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here