”Brum shumë i paaftë, është rritë në skuta të Tiranës tuj pi b…”, Xhuli flet për Stresin dhe padrejtësitë qe i janë bërë

0
112

Ish banorja e Big Brother Vip, Juliana Nura në një intervistë për Insajderin ka folur për raportin e saj me Stresin.

Dyshja shumë shpreh i hedhin kunja njëri tjetrit gjatë intervistave.

https://video.gjirafa.com/embed/xhuli-3/

Nura gjatë intervistës ka thënë se e “gjithë shqiptaria e din që më është bërë padrejtësi”.

Më tutje ajo ka hedhur akuza të rënda ndaj reperit Stresi i cili ishte fitues i çmimit të BBVK VIP 1.

Për më shumë detaje ndiqni videon në vazhdim:

https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here