Bora dhe Heidi shihen bashkë, por ku ishin Romeo dhe Donaldi?

0
128

Mbrëmë është mbajtur festa After party e Big Brother Vip Albania 3.

Në mesin e shumë të pranishmeve, u vërejt mungesa e vëllezërve Veshaj.

As Romeo e as Donaldi nuk u panë të pranishëm në festë.

Ndonëse Bora dhe Heidi ishin aty, ata të dy nuk ishin aty për t’i shoqëruar ato.

Nuk dihet nëse ky është një bojkot nga ana e tyre.

Në finalen e së shtunës, Romeo u radhit i treti me radhë.

Ndërsa Donaldi kishte dal i dyti në sezonin e parë./Arbresh.info/

Leave a Reply