Bëhet virale video e Megi Pojanit duke kënduar

0
285

Çdo herë e më shumë Megi Pojani vazhdon të pëlqehet nga fansat e saj.

Bukuroshja merr vëmendjen e tyre dhe të mediave në disa postime të cilat i publikon në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Një video që Megi ka publikuar “Tik-Tok” ku ajo shihet duke kënduar ka marrë shumë komente nga fansat e saj.

Nuk ka mjaftuar shumë kohë nga publikimi e kjo video është bërë virale në rrjetin social Twitter.

Leave a Reply