“Babo” kënga më e re nga Sinan Vllasaliu

0
281

Artisti i mirënjohur i skenës shqiptare, Sinan Vllasaliu ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Babo”, titullohet kënga e artistit te cilën e ka kompletuar edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni i njohur, ‘Bug Production’ ndërsa teksti është shkruar nga Ilir Berani dhe Ghulo.

Këngëtari është aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit. 

Leave a Reply