Ardi, Mirdoni dhe Blerando publikojnë këngën e re “Filma”

0
237

Ard Gashi, Mirdon Pacolli dhe Blerando, kanë sjellur projektin e tyre të përbashkët muzikor.

Treshja kanë sjellë këngën “Filma”, e cila u kompletua edhe me videoklip.

Kujtojmë se të tre ata kishin raporte shumë të mira edhe gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Kosova.

Duket se raportet i kanë ruajtur edhe pas mbarimit të formatit.

Leave a Reply