“04 Band” publikon albumin me këngë të përpunuara

0
354

Grupi i njohur muzikor nga Prizreni, “04 Band” kanë publikuar albumin me këngë të përpunuara.

Këngë të përzgjedhura, të cilat janë të mirënjohura për publikun, shkruan 04 Online.

“Niset trimi për kurbet”, “Çanakala”, “O Prizren, Prizreni jonë”, “Robi plaket kur don vetë”, “Rrallë kam pa këso bukurie” janë këngët e kënduara dhe të përfshira në këtë album.

04 Online e sjell pemierë albumin me këngë të përpunuara nga ’04 Band’./04 Online

Leave a Reply