Zbulohet bukuroshi që i’a ka marrë zemrën Xhensila Myrtezajt!

0
413

Xhensila Myrtezaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për një kohë të gjatë, dhe sot ajo ka ndarë një detaj emocionues për ndjekësit e saj.

Personi që i ka zënë zemrën nuk është tjetër veçse djaloshi i saj, Amen, i cili po feston disa muaj nga ardhja e tij në jetë.

Xhensila tregoi këtë lajm në një mënyrë të mahnitshme, duke prezantuar bluzën e saj ku shkruhet me dashamirësi “Unë ia kam marrë zemrën nënës time”.

Kjo shpërndau shumë emocione mes ndjekësve, të cilët u përshëndetën me këtë moment të ëmbël të shpërndarjes së dashurisë familjare.

Shiko foton:

Leave a Reply