Xhensila e bënë këtë vallëzim të çuditshëm në koncert, të gjithë habiten

0
270

Xhensila Myrtezaj nuk po ndalet së performuari në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, së fundi ka ndryshuar status dje stil gjithashtu.

Pas ndarjes nga Besi, ajo po shfaqet shumë më provokuese dhe e nxehtë, madje po bënë lëvizje tejet provokuese në mbrëmje muzikore.

Vallëzimet e Xhensiles po ngjajnë në përdredhje shumë sensuale, duke e lënë pak të habitur publikun që e ndjek./kosovarja

Shiko videon:

Leave a Reply